تعمیر تلویزیون ال جی - نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش محصولات ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی توسط متخصصان و کارشناسان فعال LG Repair در اسرع وقت با ارزانترین قیمت در منزل یا محل کارتان انجام می شود. نمایندگی LG Repair با دارا بودن سال‌ها تجربه در زمینه‌ی تعمیر تلویزیون ال جی(LCD و LED) و با استفاده از قطعات اورجینال و ضمانت شده قادر به ترمیم تمامی عیوب و رفع اختلالات تلویزیون ال جی شما می‌باشد. تعمیر لپ تاپ  ال جی در منزل براي آن دسته از مشترياني است که دستگاه لپ تاپ ال جی آنها دچار خرابي شده است و به هر دليل امکان جابجايي و تحويل آن به تعميرگاه وجود ندارد توسط واحد تخصصی LG Repair انجام می شود. این مرکز در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان، کادر فنی تعمیر و متخصص خود را جهت تعمیر لپ تاپ  ال جی به محل اعزام می کند و تمامي عمليات مورد نياز جهت تعمير و تست کامل دستگاه را انجام می دهد.

برای تعمیر تلویزیون ال جی خود از تعمیر کاران مجاز و زبده LG Repair استفاده نمایید، زیرا اگر تعمیرات لوازم خود را به افراد مبتدی بسپارید، امکان دارد نتیجه عکس گرفته و دستگاه شما دچار آسیب و صدمات بیشتری شود. با یک تماس و اعلام خرابی تلویزیون ال جی به کارشناسان ما می توانید از خدمات LG Repair بهره مند شوید. همچنین می توانید برای تعمیر تلویزیون خود از طریق تکمیل فرم درخواست تعمیر تلویزیون LG اقدام نمایید تا در سریعترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

مشخصات اصلی نمایندگی های مجاز تعمیرات تلویزیون ال جی

نمایندگی ال جی با تکیه بر تخصص و مهارت کارشناسان خود، توانسته است در طول سال‌های اخیر بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینه فروش و خدمات پس از آن به مشتریان خود عرضه دارد. مرکز تعمیرات ال جی به تعمیر و ترمیم تمامی محصولات این کمپانی می پردازد. ال‌جی یک برند تجاری خاص و هوشمند با شعار “زندگی خوب است ” می‌باشد. تکنولوژی‌ و فناوری‌های روز بکار گرفته شده در محصولات ال‌جی، تولید محصولات منحصر به فرد را به همراه داشته است. ازین رو نمایندگی ال جی برترین مهندسین و متخصصین کشور را به همراهی فراخوانده است. چیره‌دستی کارشناسان این مجموعه در کنار بهره‌مندی از به‌روزترین امکانات تعمیر و ابزارآلات ترمیم، زمینه‌ای فراهم کرده تا پویایی و کیفیت، دو ویژگی لاینفک خدمات ارائه شده در نمایندگی ال جی گردند.

با توجه به نوآوری ها و فناوری های موجود در محصولات مختلف کمپانی ال جی، تربیت متخصصین و تعمیرکاران مجرب در این حوزه بسیار ضروری است. به همین دلیل نمایندگی ال جی پس از آزمون ها و آنالیزهای مختلف متخصصین خود را انتخاب نموده است. مشخصات اصلی نمایندگی تعمیرات ال جی که آن را از سایر مراکز متمایز نموده است عبارتند از: تخصص، مهارت، پشتکار، تجربه و دانش، خلاقیت ، احترام به مشتری و مهم تر از همه ی این ها اخلاق مداری و تعهد می باشد. جهت اعتماد به نمایندگی ال جی و جهت بهره‌مندی از خدمات ارائه شده تعمیر تلویزیون ال جی در نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش محصولات ال جی با ما تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون ال جی/تعمیر تلویزیون ال جی در نمایندگی رسمی ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی/ نمایندگی اصلی تعمیر تلویزیون ال جی/ تعمیر تلویزیون ال جی در نمایندگی رسمی ال جی/ تعمیر تلویزیون ال جی در LG Repair/ نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی/ تعمیر تلویزیون ال جی در نمایندگی اصلی ال جی/تعمیر تلویزیون ال جی در تهران/ تعمیر تلویزیون ال جی در محل/ تعمیر محصولات ال جی/تعمیر تلویزیون ال جی در منزل/ نمایندگی اصلی قطعات تلویزیون ال جی/خدمات پس از فروش تلویزیون ال جی/ تعمیر تلویزیون ال جی سری LY/ تعمیر تلویزیون ال جی سری LF/ تعمیر تلویزیون ال جی سری LX/ تعمیر تلویزیون ال جی سری LA/ تعمیر تلویزیون ال جی سری LA/ تعمیر تلویزیون ال جی سری LD/ تعمیر تلویزیون ال جی سری LB/ تعمیر تلویزیون ال جی سری LN/ تعمیر تلویزیون ال جی سری LS/ تعمیر تلویزیون ال جی سری LH/ تعمیر تلویزیون ال جی سری LW/ تعمیر تلویزیون ال جی سری B/ تعمیر تلویزیون ال جی سری C/ تعمیر تلویزیون ال جی سری OLED/ تعمیر تلویزیون ال جی سری UHD 4K/ تعمیر تلویزیون ال جی سری FULL HD/ تعمیر تلویزیون ال جی سری SUPER UHD 4K

رایجترین دلایل برای تعمیر تلویزیون ال جی

 

  • تعمیر تلویزیون ال جی به علت خاموش شدن ناگهانی:

دلایل مختلفی برای خاموش شدن ناگهانی تلویزیون های ال جی مطرح است که در مدل های مختلف متفاوت است. خاموشی ناگهانی تلویزیون ال ای دی ال جی در بیشتر موارد مربوط به برد پاور می باشد که برد پاور قابل تعمیر می باشد. خاموشی ناگهانی تلویزیون های ال ای دی ال جی سری lw مربوط به برد مین آنها می باشد که برد قابل تعمیر می باشد. تلویزیون ال ای دی ال جی معمولا دچار خرابی تصویر می شوند که بعد از روشن کردن تلویزیون اتفاق می افتد.خاموشی ناگهانی تلویزیون ال جی به مدل ۴۲led5600 مربوط به برد مین می باشد.

  • تعمیر تلویزیون ال جی به علت داغ شدن:

داغ شدن تلویزیون ال جی، تا اندازه ای، به دلیل ساختار و قطعات به کار رفته در این دستگاه، حتی در مدل های جدید عرضه شده(مدل های LED و LCD) امری طبیعی است. این داغ شدگی مختص تلویزیون های این برند نیست و در برندهای دیگر نیز ممکن است مشاهده شود. پیشگیری از داغ شدن تلویزیون ال جی اگرچه تولید گرما در مدل های نوین، در قیاس با مدلهای پیشین تلویزیون(پلاسما) بسیار کمتر شده است لیکن همچنان ادامه دارد. گرم شدن تلویزیون ال جی تا درجه ای خاص امری طبیعی است و چندان نگران‌کننده است. بروز اشکال در این دستگاه زمانی صورت می پذیرد که این داغ‌شدگی از حدی فراتر رود و به سایر قطعات تلویزیون آسیب رساند.  میزان داغ شدن تلویزیون ال جی در تکنولوژی های مختلف ساخت این دستگاه متفاوت است و بر اساس قطعات داخلی و ساختار آن گاه تا ۶۰ درجه سانتی گراد اندازه گیری می شود.

  • تعمیر تلویزیون ال جی به علت خاموش شدن خود به خود:

این عیب بیشتر به دلیل نوسان برق می باشد و در بیشتر موارد برد پاور خراب می شود. تلویزیون های جدید به دلیل اینکه با ولتاژ بسیار پایین کار می کنند احتمال خرابی در برد مین نیز هست که باید مورد بررسی قرار بگیرد. تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود. تلویزیون های ال ای دی ال جی نیز به علت خرابی دستگاه های ورودی که به آنها متصل می شود باعث از کار افتادن مین برد تلویزیون می شود که در بیشتر موارد باعث سوختگی cpu تلویزیون می شود و در این موارد باید برای تعمیر تلویزیون برد مین تعویض شود.

  • تعمیر تلویزیون ال جی  به علت قطع شدن تصویر در حالیکه صدا دارد:

این ایراد بیشتر در سری LN و مخصوصا مدلهای بدون گارانتی و اصطلاحا بانه ای اتفاق می افتد و ایراد در بخش بک لایت تلویزیون و یک ضعف کارخانه ای است که با تعمیر بکلایت تلویزیون و اصلاحاتی که روی دستگاه شما انجام خواهد شد درصد احتمال خرابی بسیار کم می شود.

  • تعمیر تلویزیون ال جی  به علت سیاه شدن تصویر:

یکی از ایرادات شایع در تلویزیون ها  سیاه شدن تصویر می باشد . این مشکل در اثر عوامل مختلف به وجود می آید. اصلی ترین عامل به وجود آمدن این مشکل، خرابی بک لایت یا همان نور زمینه  می باشد. بک لایت مربوط به ال ای دی های تلویزیون است. در برخی موارد علت سیاه شدن تصویر ، سوختن ال ای دی تلویزیون است . این مشکل اکثر مواقع به علت روشن بودن مداوم تلویزیون و یا زیاد بودن نور ال ای دی تلویزیون به وجود می آید.

  • تعمیر تلویزیون ال جی  به علت روشن و خاموش شدن متوالی:

در این حالت تلویزیون روشن شده و پس از نمایش لوگوی ال جی مجدد خاموش می‌شود که در اصطلاح تعمیر تلویزیون به این حالت reboot شدن گفته می شود. در این حالت معمولا مین برد دستگاه دچار نقص شده و راه حل تعمیر تلویزیون از تعویض نرم افزار تا تعویض کامل برد را شامل می شود. این ایراد در بسیاری از مدل های تلویزیون ال ای دی ال جی مثل سری LB و LED و LED دیده می شود.

  • تعمیر تلویزیون ال جی  به علت خراب شدن آداپتور:

چون تغذیه  ال ای دی نسبت به تغذیه تلویزیون CRT  کوچکتر است پس تعمیر آن نیز ساده تر است. معمولا دارای یک خروجی ۱۲ ولت با جریان ۲ تا ۴ آمپر است. بعضی از مدل ها دارای خروجی ۱۸ یا ۲۴ ولت هستند. امروزه مدارات منبع تغذیه و مادربرد روی یک برد طراحی می شوند، مانند تلویزیون های جدید ال ای دی ال جی در حالی که در مدل های قدیمی تر در ماژول جدا طراحی می شدند. تعمیر آداپتور منبع تغذیه تلویزیون بسیار ساده است، زیرا به راحتی می توان با جایگزین یک مدل سالم از خرابی آن اطمینان حاصل کرد. همچنین می توان از دستگاه منبع تغذیه خارجی برای تست تلویزیون (از طریق جک ورودی) استفاده کرد. اگر از منبع تغذیه دسترسی نداشتید می توان از طریق عیب یابی ( نداشتن ولتاژ، پایین بودن ولتاژ و نوسان ولتاژ) به رفع عیب آن پرداخت. با استفاده از لامپ ۲۴ ولت اتومبیل که خروجی آداپتور به آن متصل می شود، می توان این تست را انجام داد. اگر لامپ پر نور بود منبع سالم است و اگر به حالت چشمک زن یا کم نور روشن شد، منبع تغذیه خراب است.

تعمیر تلویزیون ال جی در محل

براي آن دسته از مشترياني است که دستگاه تلويزيون ال جی آنها دچار خرابي شده است و به هر دليل امکان جابجايي و تحويل آن به تعميرگاه وجود ندارد و جابجایی آن کار زمانبر و هزینه بری برای مشتری می باشد. واحد تخصصی LG Repair در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان عزیز و جهت رفاه حال آنها کادر فنی تعمیر و متخصص خود را جهت تعمیر تلویزیون ال جی به محل اعزام می کند و تمامي عمليات مورد نياز جهت بررسی دقیق تلویزیون، تشخیص عیب تلویزیون، تعمير و تست کامل تلویزیون را انجام می دهد.

 مهم نیست که تلویزیون خود را از کجا و در چه زمانی خریداری کرده اید،

متخصصان حرفه ای LG Repair

تعمیر تلویزیون LG شما را در محلی که هستید، انجام می دهند.

خدمات ارائه شده در نمایندگی ال جی

;

گوشی ال جی

تعمیر گوشی ال جی در نمایندگی ال جی

;

لپ تاپ ال جی

تعمیر لپ تاپ ال جی در نمایندگی ال جی

;

تبلت ال جی

تعمیر تبلت ال جی در نمایندگی ال جی

;

تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی در نمایندگی ال جی

LG Repair.ir

نمایندگی تعمیرات تخصصی محصولات LG

تلویزیون،لپ تاپ،موبایل،تبلت و…